Укрмедія новини

Біатлон

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою біатлон. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Український біатлоніст – про пошук причин спаду у виступах.
Сестри Семеренко фінішували в десятці першої гонки третього етапу Кубка світу.
Чоловіки не зуміли підтримати медальний почин жінок. Після бронзи Юлії Джими на етапі Кубка світу з біатлону в Естерсунді тільки двоє наших біатлоністі потрапили у тридцятку в індивідуальній гонці.
Українські танкісти, які вперше брали участь у танковому біатлоні армій країн НАТО, зайняли п'яте місце, повідомила в суботу прес-служба міністерства оборони України.
В Олімпійському домі відбулося традиційне нагородження найкращих спортсмена і тренера місяця в Україні.
Міжнародний союз біатлоністів (IBU) позбавив Тюмень права прийняти чемпіонат світу-2021 вступило в силу
Скарбничка української збірної поповнилася четвертої медаллю.
Президент Федерації біатлону України заявив, що поки не бачить вагомих підстав для подібних мір.
Підозрюваний перебуває в СІЗО Глухівського відділу поліції, йому оголошено про підозру у скоєння вбивства. Зловмиснику загрожує до 15 років в'язниці
Українська біатлоністка Христина Дмитренко перемогла у номінації на звання кращого юного спортсмена Європи.
На етапі Кубка IBU у німецькому Арбері українські біатлоністи здобули перше місце в змішаній естафеті.
У неділю, 17 січня, відбулася змішана естафета на п'ятому етапі Кубка IBU в Ріднау.
Заключна стійка була у Олени Підгрушної просто чудовою і 9 секунд виявилося достатньо для "золота".
Олімпійська чемпіонка з біатлону Валентина Семеренко відкинула ряд пропозицій про зміну громадянства. У тому числі від росіян.