Укрмедія новини

Кубок світу

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою кубок світу. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Збірна України з фехтування на шпагах завоювала бронзові нагороди Кубку Світу.
Етап Кубка світу з лижних гонок, який повинен був відбутися в російської Тюмені, відбудеться в канадському Квебеку.
Президент Федерації біатлону України заявив, що поки не бачить вагомих підстав для подібних мір.
Українські плавці Михайло Романчук та Дарина Зевіна здобули 5 нагород на черговому етапі Кубку світу з плавання.
Українці не було рівних на одній з дистанцій.
Другий день Кубка світу ознаменувався перемогами збірних Швеції та молодих зірок Північної Америки.
Кримчанка Анна Різатдінова здобула "золото" на етапі Кубка світу з художньої гімнастики, який проходить у Берліні (Німеччина)
Українець Олег Омельчук тріумфально виступив на етапі Кубку світу з кульової стрільби в Мюнхені. Наш співвітчизник завоював "золото" у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.
Українські шпажисти здобули "золото" на етапі Кубка світу з фехтування, який проходить в Парижі.
Олег Верняєв та Ігор Радівілов успішно виступили на турнірі у Болгарії.
Українські гімнасти Ігор Радівілов і Олег Верняєв здобули золоті медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Болгарії. 23-річний уродженець Маріуполя ідеально виконав опорний стрибок, а 22-річний донеччанин був кращим на брусах.
Українська чемпіонка Олімпіади-2004 з кульової стрільби Олена Костевич стала переможницею етапу Кубка світу.
Школярка з Кривого Рогу стала триразовою чемпіонкою світу з джиу-джитсу. Всього в змаганнях брали участь 500 підлітків.
Всього в активі Ганни Різатдінової п*ять нагород.
20-річна Владислава Калетник захищала честь України вдруге виграв Кубок Світу з спортивно- бальних танців на турнірі в Білорусі.