Новини України

Оскар 2018: хто потрапив в список номінантів цього року

4 березня в Лос-Анджелесі відбудеться церемонія Оскар 2018. Номінанти і повний список фільмів-претендентів на найпрестижнішу кінопремію.

Оскар 2018 стане ювілейною церемонією вручення нагород Американської кіноакадемії. Цього року вона пройде вже в 90-й раз. Шорт-лист номінантів на отримання премії оголосили в кінці січня, до 27 лютого завершиться голосування членів Кіноакадемії, а 4 березня в голлівудському театрі "Долбі" будуть названі імена переможців у 24 категоріях. Які фільми стали номінантами на " Оскар 2018, хто претендує на звання кращого режисера, а також актори і акторки року, передає Ukr.Media.

Головні претенденти на Оскар 2018

Лідером за кількістю номінацій стала картина "Форма води" режисера Гільєрмо дель Торо. Фентезійна мелодрама висунута на здобуття премії у 13 категоріях.

На другому місці за кількістю номінацій на Оскар 2018 знаходиться військова драма "Дюнкерк" Крістофера Нолана. 7 номінацій у драми Мартіна Макдонаха "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі". На премії у 6 категоріях претендують фільми "Темні часи" і "примарна нитка".

Оскар 2018: номінанти в основних категоріях

За статуетку в номінації "Кращий фільм року" змагаються одразу 9 картин:

"Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі"

"Проти"

"Клич мене своїм іменем"

"Темні часи"

"Дюнкерк"

"Примарна нитка"

"Леді Берд"

"Форма води"

"Секретне досьє"

"Кращий режисер"

Крістофер Нолан ("Дюнкерк")

Джордан Пив ("Проти")

Грета Гервіг ("Леді Берд")

Пол Томас Андерсон ("Примарна нитка")

Гільєрмо дель Торо ("Форма води")

Номінанти на Оскар 2018 в категорії "Кращий актор"

Деніел Калуя ("Проти")

Тімоті Шаламе ("Клич мене своїм іменем")

Деніел Дей-Льюїс ("Примарна нитка")

Гері Олдмен ("Темні часи")

Дензел Вашингтон ("Роман Израэл, Esq")

Номінація "Найкраща акторка"

Сірша Ронан ("Леді Берд")

Саллі Хокінс ("Форма води")

Френсіс Макдорманд ("Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі")

Марго Роббі ("Тоня проти всіх")

Меріл Стріп ("Секретне досьє")

"Краща чоловіча роль другого плану"

Віллем Дефо ("Проект "Флорида")

Вуді Харельсон ("Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі")

Річард Дженкінс ("Форма води")

Крістофер Пламер ("Всі гроші світу")

Сем Рокуел ("Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі")

"Краща жіноча роль другого плану"

Елісон Дженні ("Тоня проти всіх")

Мері Джей Блайдж ("Ферма "Мадбаунд")

Леслі Манвил ("Примарна нитка")

Лорі Меткаф ("Леді Берд")

Октавія Спенсер ("Форма води")

Номінація на Оскар 2018 в категорії "Кращий оригінальний сценарій"

Емілі Гордон і Кумэйл Нанджиани ("Любов-хвороба")

Джордан Пив ("Проти")

Грета Гервіг ("Леді Берд")

Гільєрмо дель Торо і Ванесса Тейлор ("Форма води")

Мартін Макдонах ("Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі")

"Кращий адаптований сценарій"

Джеймс Айворі ("Клич мене своїм іменем")

Скотт Нойстедтер і Майкл Х. Уебер ("Горе творець")

Скотт Френк, Джеймс Менголд і Майкл Грін ("Логан")

Аарон Соркін ("Велика гра")

Вергілій Вільямс і Ді Рис ("Ферма "Мадбаунд")

"Найкращий фільм іноземною мовою"

"Нелюбов" (Росія)

"Фантастична жінка" (Чилі)

"Образа" (Ліван)

"Про тілі і душі" (Угорщина)

"Квадрат" (Швеція)

"Кращий анімаційний повнометражний фільм"

"Коко"

"Бос-молокосос"

"Мисливиця"

"Фердинанд"

"Ван Гог. З любов'ю, Вінсент"

Крім основних 10 категорій премії Оскар 2018 також вручать у номінаціях:

Краща операторська робота ("той, що Біжить по лезу 2049", "Темні часи", "Дюнкерк", "Ферма Мадбаунд", "Форма води")

Краща музика ("Дюнкерк", "той, що Біжить по лезу 2049", "Форма води", "Зоряні війни: Останні джедаї", "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі")

Найкраща пісня до фільму (Mighty River - "Ферма "Мадбаунд", Mystery of Love - "Клич мене своїм ім'ям, Remember Me - "Коко", Stand Up for Something - "Маршалл", This Is Me - "Найбільший шоумен" )

Кращий монтаж ("Малюк на драйві", "Дюнкерк", "Тоня проти всіх", "Форма води", "Три білборда на кордоні Эббинга, Міссурі")

Кращі візуальні ефекти ("той, що Біжить по лезу 2049", "Зоряні війни: Останні джедаї", "Вартові галактики-2", "Кінг-конг: острів черепа", "Війна за планету мавп")

Краща робота художника ("Красуня і чудовисько", "той, що Біжить по лезу 2049", "Темні часи", "Дюнкерк", "Форма води")

Кращий дизайн костюмів ("Красуня і чудовисько", "Темні часи", "Примарна нитка", "Форма води", "Вікторія і Абдул")

Кращий звуковий монтаж, найкращий звук ("Малюк на драйві", "той, що Біжить по лезу 2049", "Дюнкерк", "Форма води", "Зоряні війни: Останні джедаї")

Кращий грим ("Темні часи", "Вікторія і Абдул", "Диво")

Кращий документальний фільм, повнометражний ("Особи, села", "Ікар", "Останні люди Алеппо", "Стронг-Айленд", "Abacus: Small Enough to Jail")

Кращий документальний фільм, короткометражний ("Едіт+Едді", "Рай — це пробка на 405-му шосе", "Героїн(я)", "Мистецтво ножа", "Зупинка")

Кращий ігровий короткометражний фільм ("Початкова школа Де-Клаб", "11 годин", "Мій племінник Еммет", "Німе дитя", "Watu Wote: Всі ми")

Кращий анімаційний короткометражний фільм ("Дорогий баскетбол", "Вечірка в саду", "Лу", "Порожнє місце", "Хуліганські казки").

 

Останні новини
Зараз читають
Схожі новини