Укрмедія новини

чемпіонат Європи

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою чемпіонат європи. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Українська легкоатлетка Наталія Прищепа виборола золото на чемпіонаті Європи в Берліні.
Український легкоатлет Сергій Никифоров завоював бронзу на чемпіонаті Європи в Берліні.
На рахунку спортсменок срібло та три бронзи.
Людмила Лузан завоювала бронзу у веслуванні на одиночному каное (500 м), а чоловіча четвірка виграла срібло на дистанції 500 м.
Чемпіонат Європи з міні-футболу пройде у Києві з 12-го по 18-е серпня.
На чемпіонат світу пробилися три українки.
Україна отримала першу золоту медаль на чемпіонаті Європи зі стрільби з пневматичної зброї,
Українські футзалісти поступилися іспанцям в 1/4 фіналу чемпіонату Європи-2018.
Українка випередила найближчу суперницю майже на 13 секунд.
Дарина Зевіна виграла срібну медаль на першості Європи в Данії.
Чоловіча та жіноча збірні України з шахів завоювали бронзові нагороди командного чемпіонату Європи.
Збірна України виграла командний чемпіонат Європи з багатоборства, який завершився в Таллінні
Наші боксери завоювали три "золота", "срібло" і дві "бронзи".