Україна виграла перше золото на Паралімпіаді в Сочі. Як повідомили в Паралімпійському комітеті , золоту медаль для команди завоював біатлоніст Віталій Лук'яненко в гонці на дистанції 7,5 км .

Як повідомили в Паралімпійської комітеті, золоту медаль для команди завоював біатлоніст Віталій Лук'яненко в гонці на дистанції 7,5 км.

Віталій - ветеран Паралімпійської збірної України, за яку виступає вже 17 років і є "золотим " переможцем Паралімпійський ігор в Турині ( 2006 ) і Ванкувері ( 2010 року).

Всього в перший день змагань Україна вже завоювала п'ять медалей - одне золото, одне срібло та 3 бронзи, повідомляє Українська правда.

Як повідомляв MIGnews.com.ua, на церемонію відкриття Паралімпіади в Сочі вийшов тільки один український спортсмен Михайло Ткаченко - він виніс прапор України. Таким чином команда України висловила свій протест проти вторгнення Росії на територію України.