Німеччина розтрощила Бразилію в півфіналі ЧС-2014. Збірна Німеччини стає першим фіналістом чемпіонату світу з футболу в Бразилії.

Гра завершилася з рахунком 7:1

Збірна Німеччини стає першим фіналістом чемпіонату світу з футболу в Бразилії. У півфіналі німецька команда завдає нищівної поразки господарям чемпіонату з рахунком 7:1.

Незважаючи на те, що шанси команд перед грою оцінювалися як приблизно рівні, боротьби не вийшло. Стартові 5 хвилин зустрічі бразильці провели більш активно, постійно контролюючи м'яч і намагаючись нагнітати ситуацію біля воріт німецької збірної. Але Німеччина впевнено відбивав атаки пентакампеонів і кілька разів провела гострі контратаки.

А на 11-ій хвилині німці холоднокровно скористалися наданим шансом. Кроос подає кутовий з правого флангу, а Мюллер при повному потуранні бразильської оборони растреливает Жуліо Сезера з льоту з лінії воротарського майданчика. Схоже, до цього удару бразильці виявилися неготовими. Наступні 18-ть хвилин перетворюються для п'ятикратних чемпіонів світу в справжнє пекло. Клозе, двічі Кроос і Хедіра - до 29-ій хвилині матчу господарі чемпіонату програють з рахунком 0:5. Німці беруть перепочинок до кінця першого тайму.

Друга половина зустрічі знову починається з намагання натиску бразильської збірної. Але до результативних ударів активність бразильців не призводить і поступово сходить нанівець. Німеччина вже явно економить сили перед фінальною зустріччю, але в кінцівці дозволяє собі довести рахунок до зовсім непристойного. Комбінація на фланзі, простріл Лама праворуч, і Шюррле, що відкрився між двома захисниками, проштовхує м'яч у ворота Сезара.

А ще через 10 хвилин він оформлює дубль. Цього разу після передачі з протилежного флангу забиває м'яч у ближню дев'ятку бразильських воріт.

Лише на останній хвилині Оскар забиває м'яч престижу. Хоча таким його складно назвати. 7:1 - Німеччина чекає у фіналі переможця пари Голландія-Аргентина.

Голи: Оскар, 90 - Мюллер, 11, Клозе, 23, Кроос, 25, 26, Хедіра, 29, Шюррле, 69, 79

Бразилія: Сезар, Данте, Майкон, Луїс, Марсело, Оскар, Густаво, Бернард, Фернандіньо (Пауліна, 46), Халк (Рамірес, 46), Фред (Вілліан, 71)

Німеччина: Нойер, Лам, Боатенг, Хеведес, Хуммельс (Мертезакер, 46), Мюллер, Кроос, Хедіра (Дракслер, 77), Швайнштайгер, Езіл, Клозе (Шюррле, 58)