ФК "Шахтар" розгромив тбіліський "Локомотив".  У понеділок, 8 лютому 2016 на зборах в Іспанії, в Сан-Педро-дель-Пинатар на стадіоні "Пинатар Арена" "гірники" провели товариський матч з тбіліським (Грузія) "Локомотивом".

Матч завершився з рахунком 5: 2 на користь донеччан, передає прес-служба ФК "Шахтар".

Стали відомі спаринг-партнери Шахтаря на другому навчально-тренувальному зборі, який пройде в Іспанії У понеділок, 1 лютого, у "Шахтаря" заплановано другий етап зимових зборів. "Гірники" відправиться в Іспанію, де проведуть чотири товариські поєдинки:2 лютого, 20:00. Шахтар – Пяст (Глівіце, Польща)5 лютого, 20:00. Динамо (Загреб, Хорватія) – Шахтер8 лютого, 19:00. Шахтар – Локомотив (Тбілісі, Грузія)11 лютого, 14:00. Randers (Randers, Данія) – ШахтерНапомним, перший зимовий збір команда Мірчі Луческу провела в США.

У третьому матчі іспанського збору у стартовому складі "гірників" було кілька змін. Місце у воротах отримав Богдан Сарнавський, пару центральних захисників склали Сергій Кривцов і Микола Матвієнко, в опорній зоні вийшов Андрій Коробенко, а в атаці зіграв Андрій Борячук.

Вже в дебюті донеччани могли забивати, але Веллінгтон Ньому не дотягнувся до прострілу Віктора Коваленко, а удару Даріо Срни пройшов поруч зі штангою. Втім, на 8-й хвилині рахунок був відкритий: Максим Малишев до кінця поборовся в чужій штрафній після свого ж проходу і проштовхнув м'яч повз голкіпера, який вибіг з воріт - 1: 0.

"Гірники" повністю контролювали ситуацію на полі і на 27-й хвилині подвоїли рахунок, розігравши комбінацію штрафного - 2: 0. Через кілька хвилин суддя угледів порушення правил у штрафному майданчику "Шахтаря" з боку Д. СРНА і призначив пенальті, який грузини реалізували - 2: 1. До закінчення першої половини рахунок не змінився, а в перерві Мірча Луческу виконав десять замін, від початкового складу.

На 53-й хвилині "гірники" провели третій гол - 3: 1. На 64-й хвилині Олександр Зубков наздогнав м'яч і зробив передачу на ближню штангу, де підбігли Олександр Гладкий переправив у дальній кут - 4: 1. За пару хвилин О. Гладкий підстеріг помилку голкіпера "Локомотива" і вразив пусті ворота - 5: 1.

До фінального свистка "гірники" продовжували домінувати, Феррейра двічі не реалізував вихід один на один міг робити хет-трик О. Гладкий. Грузини рідко турбували Андрія П'ятова, хоча вже в компенсований час вони скоротили відставання - 5: 2. Третя перемога донеччан на зборах в Іспанії.

Арбітр: Педро Трістан Менор (Іспанія).

Повідомляється, що температура під час проведення матчу була 18 градусів тепла. На матчі були присутні близько 100 глядачів.