"Динамо" обіграло "Дніпро", а "Чорноморець" і "Карпати" зіграли внічию. Стартував 17 тур чемпіонату.

В Україні відновились ігри футбольного чемпіонату країни.

Першим великим матчем весни в Україні стало протистояння "Динамо" і "Дніпра". Як і очікувалося, "Дніпро" не зміг щось серйозне протиставити киянам. Вже на 20 хвилині Лаштувка невдало відбив удар Антунеша на голови Ярмоленко, який відкрив рахунок. А потім голкіпер "Дніпро" віддав на Гуйє, того затиснув Гусєв, який і відправив другий м'яч у порожні ворота. Другий тайм вийшов рівним, обидві команди могли забити, але ні в кого не вийшло.

Інші матчі дня завершилися внічию. "Олександрія" та "Сталь" розіграли гольову - 2:2, а "Чорноморець" і "Карпати" провели гру без забитих м'ячів.

Динамо - Дніпро 2:0
Голи: Ярмоленко, 20, Гусєв, 39
Динамо: Шовковський, Виду, Хачеріді, Драгович, Антунеш, Гармаш (Сидорчук, 74), Гусєв (Яковенко, 71), Велозу, Буяльський, Ярмоленко, Теодорчик
Дніпро: Лаштувка, Федецький (Андерсон Піко, 83), Гуйє, Чигринський, Матос, Ротань, Шахов, Матеус, Безус (Гама, 46), Лучкевич (Руїс, 46), Зозуля

Сталь - Олександрія 2:2
Голи: Кравченко, 15, Дебелко, 74 - Паламар, 28, Запорожан, 60 (пен)
Сталь: Паньків, Воронін, Кравченко, Іщенко, Барановський (Будник, 64), Малакян (Дебелко, 74), Карасюк, Каленчук, Малакян, Васін, Лазіч
Олександрія: Леванідов, Путраш, Басов, Микицей, Имереко, Запорожан, Таргамадзе, Козак (Чорний, 66), Банада, Куліш (Шендрик, 90+2), Паламар (Леонов, 80)

Чорноморець - Карпати 0:0
Чорноморець: Безрук, Данченко, Мартиненко, Матеус, Азацький, Філімонов, Куценко, Ковалець (Смирнов, 81), Татарков (Сильвіо, 85), Кабаев, Хобленко (Барилко, 79)
Карпати: Мисак, Мірошниченко, Пластун, Гітченко, Костевич, Неплях (Худоб'як, 37), Голодюк, Ксьонз (Окечукву, 80), Карноза (Чачуа, 76), Кадімян, Бланко-Лещук