"Шахтар" програв "Ворсклі", але вийшов у півфінал Кубка України. "Шахтар" вийшов у півфінал Кубка України.

У Києві, на стадіоні "Оболонь-Арена", який завершився матч 1/4 фіналу Кубка України між "Шахтарем" і "Ворсклою". Підопічні Мірчі Луческу поступилися команді Василя Сачка, але за підсумками двох зустрічей вийшли в півфінал. Перший матч між командами завершився з рахунком 0:4 на користь Гірників.

Фотозвіт матчу "Шахтар" - "Ворскла"

На 28-й хвилині матчу Дмитро Хльобас ідеальним ударом зі штрафного застав зненацька Сарнавського і відкрив рахунок у поєдинку. Гірники зуміли відігратися лише у другому таймі. На 67-й хвилині Бернард реалізував пенальті. А вже наприкінці матчу Хльобас оформив дубль, встановивши остаточний рахунок.

"Шахтар" - "Ворскла" 1:2

Голи : Бернард 67' (з пенальті)- Хльобас 28', 89'

Попередження : Ордець - Самінін, Сапай, Довгий, Коломоєць

Післяматчеві коментарі Мірчи Луческу та Василя Сачка .

"Шахтар": Сарнавський - Кобін, Ордець, Кривцов, Ізмаїл - Малишев, Дентіньо - Тайсон (Едуардо 69'), Бернард, Нім (Феррейра 65')- Гладкий (Марлос 74')

"Ворскла": Непогодов - Сімінін, Даллку, Довгий, Скляр (Ткачук 57') - Чеснаков, Коломоєць - Дитина, Хльобас, Пердута (Квасний 78') - Ковпак

Інші матчі 1/4 фіналу Кубка України відбудуться 6 квітня.