Ліга Європи накрилась: Шахтар програв Севільї. Український Шахтар втратив шанс на вихід у фінал Ліги, який у нього був після результативної нічиєї в першому матчі.

Шахтар програв Севільї з рахунком 1:3.

В Іспанії на стадіоні " Рамон Санчес Пісхуан у матчі-відповіді півфіналу Ліги Європи український Шахтар програв іспанській Севільї з рахунком 1:3/
На дев'ятій хвилині відкрив рахунок іспанець Гаймеро. Зрівняв рахунок на 44-ій хвилині Едуардо. Вже на початку другого тайму, на 47-ій хвилині Шахтар знову пропустив м'яч від Гаймеро. Ще один гол іспанцям вдалося забити на 59-ій хвилині.
Для того, щоб перейти на наступний етап Ліги українському Шахтарю треба було або перемагати, або грати внічию. Але після програшу Шахтар не проходить у фінал.
У першому півфіналі "Шахтар" не зміг обіграти Севілью, відігравши результативну нічию 2:2.