Євро-2016. Збірна Уельсу здобула історичну перемогу на турнірі. Збірна Уельсу вперше в своїй історії здобула перемогу у фінальній частині чемпіонатів Європи.

Поєдинок проти команди Словаччини завершився з рахунком 2:1.

Нападник мадридського "Реала" Гарет Бейл вже на 10-й хвилині відкрив рахунок, забивши перший гол в історії виступів своєї країни на чемпіонатах Європи. На 61-й хвилині підопічні Яна Козака зусиллями Маку відновили рівновагу.

Однак за 7 хвилин до фінального свистка Ремзі з-за меж штрафної площі видав м'яч на Робсон-Кану всередину штрафного, і той в дотик відправив м'яч у ворота Словаччини з короткої дистанції.

Уельс – Словаччина – 2:1 (1:0)

Голи: Бейл 10"– 1:0, Дуда 61"– 1:1, Робсон-Кану 81"– 2:1

Уельс: Уорд, Гантер, Честер, Вільямс, Девіс, Тейлор, Аллен, Едвардс (Ледлі 69'), Ремзі, Вільямс (Робсон-Кану 71'), Бейл
Запасні: Коттерилл, Коллінз, Черч, Хенессі, Кінг, Воукс, Воган, Вільямс, Річардс, Вільямс
Словаччина: Козачик, Пекарік, Шкртел, Дюріца, Швенто, Куцка, Грошовски (Дуда 60'), Гамшик, Мак, Дюріш (Німець 59'), Вайсс (Стох 83')
Запасні: Шестак, Печовски, Салату, Губочан, Муха, Грегуш, Новота, Шкриньяр, Дьомбер

Попередження: — Грошовски 31", Мак 78", Вайсс 80", Куцка 83'
Суддя: Свейн Моен.

Свої наступні поєдинки команди квартету B проведуть у четвер, 16 червня. Росія зіграє зі Словаччиною (16:00), а Румунія - зі Швейцарією (19:00).