Україна 0:1 Північна Ірландія

Гол: Маколі 49'

Попередження: Селезньов 40', Сидорчук 67' - Уорд 63'

82' - Макговерн знову в грі: перехопив м'яч воротар Північної Ірландії після закидання українців.

80' - Після подачі з кутового м'яч дістався Шевчуку, який виконав навіс в штрафну гостей, м'яч зловив в руки Макговерн.

79' - українці Заробили право на кутовий, Коноплянка виконає стандарт.

76' - Небезпечно! Коваленко вивели на ударну позицію, але Віктор пробив мимо воріт.

76' - Євро 2016. Україна - Північна Ірландія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі С Україна - Північна Ірландія.Заміна в України: Гармаш поміняє в центрі поля Сидорчука.

71' - Перша заміна від Фоменко: Зозуля вийшов замість Селезньова.

71' - Небезпечно! Селезньов скинув м'яч на Коваленко, який з 20 метрів-і пробив поруч зі штангою.

69' - Заміна у Північній Ірландії: Макгинн поміняв Уорда.

67' - Євро 2016. Україна - Північна Ірландія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі С Україна - Північна Ірландія.Сидорчук збив Еванса.

63' - Джеймі Уорд заробив попередження.

62' - Коноплянка у простій ситуації вибіг за бокову лінію з м'ячем, аут для Північної Ірландії.

61' - Збірна України поки що виглядає дуже блідо в атаці.

Команди повернулися на поле, гра відновлено.

Гра перервана в Ліоні почався град.

56'

- Норвуд пробивав здалеку, м'яч в руках П'ятова.

51' - Селезньов знову пробивав головою, м'яч в руках Макговерна.

49' - Євро 2016. Україна - Північна Ірландія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі С Україна - Північна Ірландія.Гол!

Північна Ірландія повела в рахунку. Маколі головою переправив м'яч у ворота Пятова.

48' - Небезпечно! Після подачі кутового у виконанні Коноплянки Селезньов пробивав головою, повз воріт.

47' - Коноплянка подав штрафний з правого флангу, Еванс переправив круглого на кутовий.

Євро 2016. Україна - Північна Ірландія: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі С Україна - Північна Ірландія. 2-й тайм почався.

Перший тайм закінчено. Перерва.

Яскраві вболівальники на матчі Україна - Північна Ірландія

45' - П'ятов зловив м'яч після подачі Уорда з правого флангу.

42' - Коноплянка прорвався в штрафну і пробив, удар заблокований двома захисниками.

40' - Селезньов заробив попередження.

39' - Уорд прострілював у воротарський П'ятова, але партнери не пішли на передачу.

37' - Уорд спробував пробити здалеку, м'яч рикошетом пішов на кутовий.

34' - Небезпечно біля воріт України! Після подачі кутового Кэткарт потужно пробив головою, м'яч пролетів поруч з поперечиною.

33' - Степаненко заблокував удар Еванса.

30' - Девіс забіг у положення поза грою.

28' - Північна Ірландії в атаці: після прострілу з правого флангу Вашингтон пробивав повз ворота.

27' - Коноплянка спробував пробити зльоту, м'яч полетів за бокову лінію.

26' - Коноплянка невдало виконав штрафний, удар від воріт.

24' - Ракицький пробив здалеку, м'яч в руках Макговерна.

23' - Україна контролює м'яч, але поки підопічні Фоменко не можуть створити гострі моменти.

21' - Ярмоленко навісив з правого флангу, Селезньов не дістав м'яч, який пішов за лицьову.

18' - Федецький не дістав м'яч після навісу Коноплянки, удар від воріт.

16'

- Притиснулися північноірландці до своїх воріт. Сидорчук пробивав з середньої дистанції, вище воріт.

13' - В Ліоні пішов сильний дощ. Футболісти, напевно, почнуть бити здалеку.

11' - Шевчук втратив м'яч після обостряющей передачі Ракицького, аут для Північної Ірландії.

9' - Сьогодні команда Північної Ірландії грає в траурних пов'язках в пам'ять про загиблого вболівальника .

7' - Селезньов впав у штрафному гостей, арбітр не побачив в цьому епізоді порушення правил.

4' - П'ятов зловив м'яч після дальнього удару Далласа.

2' - Еванс в центрі поля сфолив на Коноплянці.

1' - Північна Ірландія заробила право на кутовий.

Матч розпочався!

18:55 - Команди виходять на поле. Звучать національні гімни країн-учасниць.

18:50 - Команди провели передматчеві розминки, ось-ось почнеться гра.

18:40 - Єдина перестановка в стартовому складі збірної України у порівнянні з матчем проти Німеччини торкнулася нападу. Євген Селезньов змінив Романа Зозулю.

Сьогодні, 16 червня, збірна України проведе другий матч на чемпіонаті Європи у Франції. протистояти команді Фоменко буде Північна Ірландія, яка в першому турі ЧЄ-2016 поступилася Польщі. Команди зустрічалися між собою 4 рази: 2 рази перемогу святкували українці, двічі була зафіксована нічия. Нагадаємо збірна України в першому турі Євро-2016 програла Німеччині.

Україна - Північна Ірландія: де дивитися матч

Незадовго до початку матчу стали відомі стартові склади команд.

Україна: Пятов, Хачеріді, Ракицький, Шевчук (К), Федецький, Степаненко, Сидорчук, Ярмоленко, Коноплянка, Коваленко, Селезньов.

Північна Ірландія: Макговерн, Макаули, Е. Еванс, С. Девіс (К), Вашингтон, К. Еванс, Даллас, Норвуд, А. Хьюз, Уорд, Кэткарт.

За день до гри команди провели традиційні відкриті тренування.

Напередодні поєдинку в Ліоні панувала дуже тепла футбольна атмосфера! Гуляючи по місту можна було зустріти велику кількість вболівальників, які приїхали підтримати нашу команду з різних куточків України та світу. Одягнені вони в основному у футболки збірної і вишиванки.

Фани гуляли навколо готелю збірної. Декому навіть пощастило зустріти футболістів, які вийшли на прогулянку. Фотографії, автографи, побажання успіху - ці атрибути супроводжували нашу команду протягом всього дня!

Нагадаємо, що вчора поспілкувався з уболівальниками гравець національної збірної Артем Федецький, який встиг відзначитися ще й на тренуванні.