Євро-2016  Росія - Уельс:  Росія прощається з Євро-2016- як це було.  Матч у 3-го туру чемпіонату Європи з футболу у групі B  Росія - Уельс.

Росія 0:3 Уельс

Матч завершено. Уельс проходить в наступний раунд,

Росія прощається з Євро-2016.

Завершився матч 3-го туру чемпіонату Європи з футболу в групі B Росія - Уельс.

Збірна Росії розгромно програла команді Уельсу в матчі третього туру групового етапу чемпіонату Європи - 2016.

Зустріч проходила в Тулузі на стадіоні "Мунісіпал" і завершилася з рахунком 0: 3.

На 11-й хвилині росіяни обрізалися на своїй половині поля, Джо Аллен відразу зробив проникаючий пас через зону центральних захисників і вивів Аарона Ремсі на побачення з Ігорем Акінфеєвим. Валлієць спокійно перекинув м'яч через голкіпера. В середині першого тайму Ніл Тейлор після контратаки вивалився на Акінфєєва, спочатку пробив у Ігоря, а потім розстріляв порожні ворота. На 67-й хвилині Ремсі змістився до штрафної Росії, різко виконавши проникаючий пас у вільну зону на Бейла, який легко реалізував вихід на Акінфєєва ударом в дальній кут.

За підсумками 3-х турів команда Росії зайняла останнє місце в групі B. Команда Слуцького припинила боротьбу за вихід у раунд плей-офф Євро-2016.