Роналду може пропустити від 5 до 13 матчів за поштовх арбітра. Кріштіану Роналду у матчі Барселони і Реала на Камп Ноу з'явився на заміну на 58-й хвилині за рахунку 0:1.

Через 22 хвилини португалець забив м'яч, який знову вивів команду вперед, і тут же отримав жовту картку за те, що зняв футболку під час святкування, передає Ukr.Media. А ще через 2 хвилини арбітр угледів у Кріштіану симуляцію в боротьбі з Умтити і показав португальцю другу жовту.

Після цього Роналду злегка штовхнув арбітра:

"Як тільки була показана червона картка, гравець злегка штовхнув мене в знак незгоди", — йдеться у звіті арбітра.

Відповідно до статті 96 правил Федерації футболу Іспанії, за подібні дії Роналду може бути покараний дискваліфікацією – від 4 до 12 поєдинків. І ще 1 матч Кріштіану пропустить через отриману червону. Marca припускає, що португалець пропустить 5 матчів (4+1).

За словами головного тренера Реала Зінедіна Зідана, клуб спробує оскаржити видалення Кріштіану. Якщо апеляція не принесе результату, то Роналду пропустить матч за Суперкубок, а також поєдинки проти Депортіво, Валенсії, Леванте і Сосьєдада.

Матч завершився виїзною перемогою "Реала" з рахунком 3:1.