Зимова Олімпіада 2018!  Результати виступів українців у Пхенчхані. Українська національна команда у Пхенчхані представлена 33 спортсменами в дев'яти видах спорту.

Збірна України розпочала свої виступи на зимових Іграх XXIII Олімпіади, передає Ukr.Media.

Нагадаємо, українська національна команда у Пхенчхані представлена 33 спортсменами в дев'яти видах спорту.

9 лютого

Тетяна Петрова зайняла передостаннє місце у перших кваліфікаційних заїздах в могулі

10 лютого

Тетяна Антипенко і Марина Анцибор фінішували за межами четвертого десятку в скіатлоні

У біатлоні наша жіноча збірна провалила спринт, найкращою була Віта Семеренко, яка фінішувала 14-ю

Андрій Мандзій і Антон Дукач не змогли пробитися в 20-ку найкращих у перших двох заїздах на одиночних санях

11 лютого

Український лижник Олексій Красовський не зміг фінішувати в скіатлоні через відставання більше ніж на коло від лідерів.

Українська фристайлістка Тетяна Петрова закінчила свої виступи, невдало виступивши і в другій кваліфікації.

Найкращий серед українських біатлоністів у спринті на 10 км Дмитро Підручний лише 21-й.

Українські саночники Антон Дукач та Андрій Мандзій посіли 23-е та 40-е місце відповідно.

12 лютого

Віктор Пасічник посів 20-ту сходинку першої спроби в лижному двоборстві.

Біатлоністки Віта Семеренко і Анастасія Меркушина посіли 18-у і 46-у сходинки відповідно у гонці переслідування.

Дмитро Підручний, Артем Прима та Сергій Семенов зайняли відповідно 34, 38 та 44 місця у біатлонному персьюті .

Саночниці Олена Шхумова та Олена Стецьків завершили перший та другий заїзди у змаганнях одиночників .

13 лютого

Гірськолижник Іван Ковбаснюк не зміг дістатися фінішу в другоми виді комбінації - слаломі.

Олексій Красовський і Андрій Орлик провалили кваліфікацію лижних гонок.

Лижниці Марина Анцибор і Тетяна Антипенко не потрапили до 1/4 фіналу класичного спринту.

Олена Шхумова і Олена Стецьків не змогли пробитися до фіналу змагань на санях.

14 лютого

Віктор Пасічник показав 36-ий результат у стрибках із трампліну.

Владислав Гераскевич показав сьомий результат у скелетоні в тренувальних заїздах.

Віктор Пасічник посів 30-ту сходинку лижного двоборства у стрибках із трампліну.

Саночники Олександр Оболончик і Роман Захарків у змаганнях двійок посіли останню 20-ту сходинку