Sports Illustrated назвав Олександра Усика боксером року. Приз пішов абсолютному чемпіонові світу.

Український боксер-важковаговик Олександр Усик визнаний американським спортивним виданням Sports Illustrated кращим боксером 2018 року, інформує UkrMedia.

Відзначимо, в 2018 році Олександр Усик провів три поєдинки. У березні в Ризі українець за очками переміг Майріса Брієдіса, у якого відібрав пояс чемпіона світу WBC.

Потім влітку в Москві Усик показав найвищий рівень в бою проти Мурата Гассієва у фіналі Всесвітньої боксерської суперсерії. Ставши переможцем турніру, Усик став четвертою людиною в історії, якій вдалося завоювати всі пояси. Раніше це вдавалося Бернарду Хопкінсу, Теренсу Кроуфорду і Джермейну Тейлору.

Вже в статусі абсолютного чемпіона світу Олександр Усик дебютував в Англії, де нокаутував Тоні Беллью. Після поєдинку британець був щасливий і називав Усика "великим чемпіоном".

Ці перемоги підняли Олександра Усика в рейтингах кращих боксерів поза ваговою категорією. У версії рейтингу того ж Sports Illustrated Усик займає четверте місце. А кращим боксером світу названо його друга і співвітчизника Василя Ломаченко.