Україна на виїзді з Португалією зіграла внічию. Підопічні Шевченка діяли самовіддано і злагоджено, а воротар збірної П'ятов неодноразово виручав партнерів.

З виїзної нічиєї 0:0 в Португалії стартувала збірна України у відбірковому турнірі Євро-2020. Чинні чемпіони Європи на чолі з великим Кріштіану Роналду так і не змогли підібрати ключі до воріт Андрія П'ятова, і під кінець матчу господарів поля люто засвистували трибуни лісабонського "Естадіу Да Луж", інформує Ukr.Media.

Матч фаворита нашої відбірної групи проти команди Андрія Шевченка протікав цілком прогнозованим сценарієм. Українці сконцентрували основні сили в обороні, а португальці організовували атаку за атакою на наші ворота. Однак підопічні Шевченка діяли самовіддано і злагоджено, та й воротар нашої збірної П'ятов неодноразово виручав партнерів.

І в другому таймі удача супроводжувала українців. Португальці били повз, то вище, то шлях м'ячу перекривав воротар. Нічого не зміг зробити в цей вечір з нашою обороною і Роналду, який неодноразово хапався за голову, втративши черговий момент.

А за 15 хвилин до кінця матчу на полі у складі збірної України з'явився натуралізований бразилець Жуніор Мораес, який упустив шикарну можливість вивести нашу команду вперед! Наприкінці зустрічі португальці знову зробили відчайдушний штурм наших воріт, але українці не здригнулися.

0:0 - і наша команда здобула перше очко у відборі. 25 березня збірна України проведе наступний поєдинок із командою Люксембургу на її полі.

У відборі на «Євро-2020» Україна змагається в групі з Португалією, Литвою, Люксембургом та Сербією. До фінальної стадії потраплять команди, які посядуть перші й другі місця у своїх групах.

Нагадаємо, у четвер стартував відбірковий турнір Євро-2020. Півзахисник донецького Шахтаря і збірної України Віктор Коваленко отримав травму і не зможе допомогти національній команді.