UkrMedia

Культура і кіно: Що подивитися, почитати та обговорити сьогодні

Огляди нових фільмів, серіалів та книг. Культурні феномени, історії зірок та мистецтво, що надихає, інтригує і допомагає відволіктися від рутини.

У першу неділю листопада в Україні відзначають День працівника соціальної сфери.
5 листопада 2017, 09:27
Щирі вітання з професійним святом – Днем працівника соціальної сфери!
5 листопада 2017, 09:10
У першу неділю листопада Україна вшановує соціальних працівників, до численної армії яких належимо і ми з Вами.
5 листопада 2017, 09:02
У першу неділю листопада в Україні, згідно з Указом Президента України від 13.04.1999 № 374/99, відзначають День працівника соціальної сфери.
5 листопада 2017, 08:58
Люди вірили в те, що птицi 5 листопада можуть заспокоїти землю своїм співом. Тому, проводили різні обряди, пов’язані з тим, щоб забезпечити хороший урожай наступного року.
5 листопада 2017, 08:54
Деякі шанувальники назвали кліп провалом.
5 листопада 2017, 00:06
Я зламалася і вирішила, що це хороший шанс перевірити наші відносини, так як вони були незрозумілі, я вирішила, що вийшовши заміж, все зміниться.
4 листопада 2017, 20:19
Залишив її, тому що познайомився з молодою і сeксyальнoю дівчиною, яка дарувала мені задоволення, чого вже давно не робила моя дружина.
4 листопада 2017, 19:50
Юрій Горбунов потішив шанувальників кардинальною зміною стилю задля нового проекту.
4 листопада 2017, 17:15
Коли у людини з’являється якийсь симптом, постає головне питання – до якого фахівця звертатися?
4 листопада 2017, 15:30
З паркету «Танців з зірками» в журі «Голос.Діти-4».
4 листопада 2017, 15:15
Кидати людину в біді не можна, а коханого чоловіка тим більше....
4 листопада 2017, 14:19
Сьогодні неофіційне свято - Всесвітнім днем чоловіків. Всіх справжніх Чоловіків вітаємо зі святом!
4 листопада 2017, 13:30
Вічне питання — який він, справжній чоловік?
4 листопада 2017, 07:46
Образ Казанської ікони Божої Матері був винайдений в 1579 році в Казані, після страшної пожежі, що знищила частину міста. Божа Матір з’явилася 9-річній дівчинці Мотроні і веліла відкопати Її ікону на попелище.
4 листопада 2017, 07:38