Новини України

перемога

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою перемога. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Збірна України U18 обіграла Північну Македонію
У другому поєдинку турніру Вацлава Єжека перемогу команді принесли точні удари Дениса Слюсара і Максима Волинця.
23 Серпня 2019 04:06
ПСЖ відкрив сезон перемогою у Суперкубку Франції
Точний удар Анхеля Ді Марії приніс "Парі Сен-Жермен" перемогу в матчі за Суперкубок Франції.
3 Серпня 2019 19:15
Перша ракетка України Сергій Стаховський вже вчетверте отримав кубок у турнірі ATP
Стаховський знову переміг у турнірі ATP в Ньюпорті.
22 Липня 2019 13:43
Нафтогаз виграв суд у Газпрому в Нідерландах і Люксембурзі
Європейські суди відхилили позови «Газпрому» по справі Стокгольмського арбітражу, який зобов'язав росіян виплатити «Нафтогазу» мільярди доларів.
19 Липня 2019 21:00
Українка Дар'я Снігур виграла юніорський Вімблдон
17-річна українська тенісистка Дар'я Снігур перемогла американку Алексу Ноель у фіналі юніорського Вімблдону.
13 Липня 2019 18:30
Дарина Снігур стала чемпіонкою юніорського турніру в Великобританії
Українська тенісистка виграла турнір у Рохемптоне.
5 Липня 2019 17:38
ФК "Маріуполь" розпочав літні збори з перемоги
Суперником команди став бронзовий призер чемпіонату Вірменії «Бананц».
30 Червня 2019 18:47
Даяна Ястремська стала переможницею турніру WTA в Страсбурзі
У фінальному поєдинку Ястремській знадобилося 3 години, щоб обіграти 24-у "ракетку" світу.
26 Травня 2019 10:50
Євробачення-2019: хто переміг?
Перемога в цьому році дісталася Нідерландам.
19 Травня 2019 13:08
Американський бігун вирвав перемогу в забігу завдяки «стрибку супермена»
"Стрибок супермена" приніс перемогу американському бігуну.
13 Травня 2019 17:07
"Шахтар" розгромив ФК "Львів" і збільшив відрив від "Динамо"
Шахтар переміг ФК Львів в рамках 27-го туру чемпіонату України з футболу.
4 Травня 2019 23:23
Голос країни-9: визначився переможець популярного вокального шоу
У неділю, 21 квітня, пройшов фінальний, 14 випуск популярного вокального шоу "Голос країни-9".
22 Квітня 2019 22:16