Шахтар зломив опір Альмерії. Чинні чемпіони України здобули другу перемогу на тренувальному зборі в Іспанії (3:1).

До результату першої півгодини гри рахунок вже був 1:1. Цікаво, що забивали при цьому виключно рохибланкос: спочатку вразив власні ворота Фран Велес, а через 15 хвилин Томас Партїєю реалізував вихід один на один з Андрієм П'ятовим.

Правда, на перерву Гірники все ж пішли з перевагою в один гол, який записав у свій актив Тайсон.

У другій 45-хвилинці донеччанам вдалося закріпити свою перевагу точним ударом Алекса Тейшейри.

Нагадаємо, що в попередньому поєдинку на іспанському зборі Шахтар зіграв внічию з загребським Динамо.

Альмерія - Шахтар 1:3
Голи: Томас, 30 - Велес, 13 (автогол), Тайсон, 41, Тейшейра, 70

Шахтар: П'ятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Фред, Ілсіньо (Фернандо, 77), Коста (Марлос, 77), Тейшейра, Тайсон (Веллінгтон Ньому, 77), Адріано