Обігравши росіянку, українка стала чемпіонкою світу з шашок. Наша збірна також -- найкраща

Українка Ольга Балтажі виграла чемпіонат світу із шашок-100, який із 8 по 10 жовтня проходив в Ізмірі (Туреччина).

У чемпіонаті світу взяли участь команди із 19 країн, у тому числі 12 чоловічих (загалом 27 спортсменів) і 7 жіночих (загалом 18 спортсменок).

У турнірі, який відбувався за круговою системою (5 хвилин + 3 секунди за хід на партію), українка набрала 27 очок, випередивши на один пункт Тамару Тансикужину з Росії.

Це "золото" дозволило жіночій збірній України стати найсильнішою в командному заліку.

Балтажі вже привітав із перемогою Президент України Петро Порошенко.

Також бронзову медаль першості здобув Юрій Анікєєв, а в командній першості українські чоловіки завоювали "срібло".