Англія 2:1 Уельс

Голи: Варді 56', Старрідж 90+2' - Бейл 42'

Попередження: Девіс 61'

90+3' - Євро 2016. Англія - Уельс: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі B Англія-Уельс. Матч завершено. Англія обіграла Уельс.

90+2' - Євро 2016. Англія - Уельс: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі B Англія-Уельс.Старрідж забиває гол! Старрідж зіграв у стінку з Варді після чого пробив точно в ціль.

90' - 3 хвилини додав рефері.

89' - Уокер (Англія) пробив здалеку, Девіс головою переправив м'яч на кутовий.

84' - Удар Аллі з меж штрафного накрили захисники Уельсу.

80' - Джонатан Вільямс прорвався до штрафного Англії і пробив, вище воріт.

78' - Удар Руні з метрів 20-і заблокували захисники Уельсу.

73' - Євро 2016. Англія - Уельс: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі B Англія-Уельс.Заміна у Англії: Рэшфорд змінив Лаллану. На поле вийшов наймолодший гравець Євро-2016.

71' - Заміна у Уельсу: Замість Робсона-Кану вийшов Джонатан Вільямс.

70' - 70% ігрового часу володіють м'ячем англійці в цьому матчі.

67' - Заміна у Уельсу: Едвардс поміняв Ледлі.

66'

- Пауза в грі: Ледлі отримав пошкодження.

63' - Удар Старріджа з метрів 10-й заблокували захисники Уельсу.

61' - Євро 2016. Англія - Уельс: онлайн-трансляція матчу Євро-2016. Текстова онлайн-трансляція матчу другого туру чемпіонату Європи з футболу у групі B Англія-Уельс.Девіс (Уельс) грубо зіграв проти суперника

59' - Лаллана пробив з-за меж штрафного, м'яч заблокував захисник.

56' - Гол! Варді

зрівняв рахунок у матчі. Старрідж з лівого флангу навісив у штрафну Уельсу, захисник гостей Ешлі Вільямс головою переправив м'яч на Варді, який без проблем розстріляв ворота Хеннесі.

55' - Руні пробивав з метро 20-і, Хеннесі перевів м'яч на кутовий.

52' - Старрідж пробивав здалеку, вище воріт.

46'

- Подвійна заміна у Англії: Старрідж поміняв Стерлінга, Варді змінив Кейна.

Другий тайм почався.

Перший тайм закінчено. Перерва.

45' - 1 хвилину додав рефері до першого тайму.

42' - Гол! Бейл забив гол ударом зі штрафного! Гарет Бейл потужно пробив з метрів 30, Харт відбив м'яч у свої ворота.

40' - Контролює м'яч Англія, Уельс захищається.

36' - Небезпечно! Смоллінг пробив головою після подачі з кутового, поруч зі штангою.

32' - Після подачі з лівого флангу пробивав головою Кейн, м'яч влучив у руку захисника Уельсу, але арбітр не став ставити пенальті.

30' - Черговий штрафний біля воріт Уельсу: дісталося у боротьбі Кейну.

26' - Після навісу зі штрафного у виконанні Руні Кехілл завдав удару головою, м'яч в руках Хеннессі.

25' - Роуз заробив штрафний, метрів 25 до воріт збірної Уельсу.

22' - Кейн пробив зі штрафного вище воріт.

18' - Руні подав кутовий, ніхто з партнерів не дістав м'яч.

17' - Ремсі сфолив в атаці, м'яч у Англії.

14' - Англійці взяли м'яч під контроль.

10' - Бейл увірвався в штрафний майданчик англійців і потужно пробив, Кехілл заблокував удар.

7' - Небезпечно! Стерлінг пробив вище воріт після прострілу Лаллани.

5' - Честер пробивав після подачі зі штрафного, м'яч в руках Харта.

4' - Аллі (Англія) грубо зіграв проти Ремсі, штрафний удар.

1' - Гра почалася з "пожежі" біля воріт Уельсу, але Кейн не скористався помилкою захисту.

Матч розпочався!

15:55 - 5 хвилин до початку матчу команди виходять на поле!

15:50 - Все готово до британському дербі.

15:40 - Тривають останні приготування до гри.

16 червня ігровий день Євро-2016 відкриють матчем Англія і Уельс. Команди зустрічалися між собою 103 рази: 68 перемог на рахунку англійців, 21 раз матч закінчувався внічию, 14 разів футболісти Уельсу засмучували Англію. Останній раз валлійці перемагали збірну Англії в 1984 році. Нагадаємо, команди на ЧЄ-2016 виступають у квартеті B разом з боровими Росії і Словаччини, які вчора вже зіграли матч другого туру. У 1 турі чемпіонату Європи з футболу у Франції англійці зіграли внічию з Росією, а Уельс здолав Словаччину.

Англія - Уельс де дивитися матч

Незадовго до розпочали ігри стали відомі стартові склади команд.

Збірна Англії: Харт, Уолкер, Кехілл, Смоллиг, Роуз, Дайер, Руні, Лаллана, Аллі, Стерлінг, Кейн.

Збірна Уельсу: Хеннессі, Гантер, Тейлор, Честер, Вільямс, Девіс, Аллен, Ледлі, Ремсі, Бейл, Робсон-Кану.

Раніше головні тренери поспілкувалися з пресою.

Букмекери оцінили шанси збірної Уельсу в матчі проти команди Англії

Головний тренер збірної Англії Рой Ходжсон не очікує сюрпризів у грі з Уельсом.

Головний тренер збірної Уельсу Крістофер Коулмен напередодні матчу з Англією розповів , що його хвилює, у першу чергу, грай своєї команди.

Євро-2016. Календар матчів: розклад і результати ігор

За день до гри команди провели традиційні відкриті тренування.