Євро-2016  Результат матчу Словаччина - Англія. У Сент-Етьєні (Франція) завершився останній матч у групі В для збірних Англії та Словаччини.

Група В

Словаччина 0:0 Англія

Після 3-го туру в групі В: 1. Уельс (6 очок)

2. Англія (5)

3. Словаччина (4)

4. Росія (1).

Перед матчем явним фаворитом була збірна Англії. Рой Ходжсон дав відпочити кільком гравцям і випустив найближчий резерв.

Словакам ж важливо було зіграти в свою гру з фаворитом.

Перший тайм пройшов під диктовку англійців, але в кількох моментах їм не вистачало фарту, щоб відкрити рахунок в матчі. Але вся перша половина пройшла в спокійному темпі - ніхто не хотів ризикувати. По ударам: 10 - 2 на користь британців.

У другому таймі Ходжсон кинув у бій Руні, Кейна, але за переваги англійці не змогли реалізувати свої моменти. Нічия, яка на руку Уельсу. Словаки змогли втримати нічию, яка виводить команду з третього місця в плей-офф.

Шлях до плей-офф

Переможець групи B зіграє з однією з команд, що зайняли треті місця в групах A, C або D. Команди, що посіли другі місця в групах B (Англія) і F зіграють між собою.