Збірна України вийшла на Євро-2020: коли жеребкування і дати турніру.
Євро — 2020. Сербія на виїзді обіграла Литву
Збірна Литви приймала вдома національну команду Сербії й дала серйозний бій гостьовій команді.
15 Жовтня 2019 12:25
На Євро-2020 з першого місця: Україна феєрично перемогла Португалію
Кінцівка матчу була вкрай напруженою, але П'ятов свою дуель у Роналду виграв начисто.
15 Жовтня 2019 08:01
Фахівці розповіли, як впоратися з кріпатурою після тренування
Зарубіжні експерти розповіли, які заходи можуть допомогти впоратися з кріпатурою м'язів після тренувань.
15 Жовтня 2019 00:01
Артем Шабанов, захисник Динамо, не братиме участь у матчі проти Португалії, склад збірної України
У заявку не потрапив захисник Динамо Артем Шабанов, якого змінив хавбек італійського Лечче Євгеній Шахов.
14 Жовтня 2019 21:02
Євро — 2020: розклад матчів на 14 жовтня 2019
Відбірковий турнір футбольного чемпіонату Європи-2020 входить у свою вирішальну фазу.
14 Жовтня 2019 17:24
Ще один учасник Євро-2020: Польща виходить у чемпіонат
Збірна Польщі стала четвертою збірною, яка завоювала право виступити у фінальній частині чемпіонату Європи.
14 Жовтня 2019 12:24
Як заняття спортом впливає на організм людини: 4 незвичайні переваги
Фізична активність допоможе мати не тільки гарне тіло, а й здоров'я в цілому.
13 Жовтня 2019 23:24
Євро — 2020. 14 жовтня збірна України зустрінеться з командою Португалії
14 жовтня збірна України зустрінеться на НСК "Олімпійський" з командою Португалії.
13 Жовтня 2019 17:26
Олександр Усик достроково дебютував у суперважкій вазі
Перемога українця технічним нокаутом.
13 Жовтня 2019 13:04
Юнацька збірна України з футболу вперше в історії стала чемпіоном світу
Збірна України з футболу, в якій виступають гравці до 20 років, виграла у фіналі світової першості для юніорів і вперше в історії стала найсильнішою на планеті.
13 Жовтня 2019 03:03
Кріштіану Роналду за крок до 700 голу
Наступний гол в будь-якому турнірі зробить його 6-им футболістом в історії футболу, який зробив це.
12 Жовтня 2019 21:23
"Інгулець" розгромив "Кремінь" і очолив таблицю першої ліги
Перемога дозволила "Інгульцю" вийти на перше місце в першій лізі.
12 Жовтня 2019 17:03
Євро-2020. Збірна України виграла у Литви в матчі шостого туру відбіркового етапу
11 жовтня, в Харкові на стадіоні ОСК Металіст збірна України в матчі шостого туру відбіркового етапу Євро-2020 виграла у збірної Литви.
12 Жовтня 2019 13:28