Турнір Рибалки. Рибне місце: учасники Первак-Кубка спіймали понад 30 кг риби

Київська Федерація риболовного спорту відкрила весняний сезон спортивної риболовлі. Першим офіційним турніром весни став Первак-Кубок Києва з рибної ловлі на фідер, який традиційно проводився під егідою бренду "Первак".

Змагання проходили протягом двох днів, 18 та 19 квітня, на Русанівському каналі в Києві. Участь у Первак-Кубку взяли майже 40 рибалок-спортсменів.

Високий інтерес до змагань серед професійних рибалок свідчить про зростаючу популярність фідерного спорту в Україні - зазначають у Федерації.

В цьому році старт весняного сезону виявився більш ніж вдалим. За підсумками турніру його учасники спіймали понад 30 кілограмів риби. Переможців визначали в індивідуальному заліку.

Найкращий результат показав Андрій Норцов, який за п'ять годин зловив найбільший улов загальною вагою 1810 грам. Йому ж належить і рекорд змагань Big Fish - найбільша риба, вага її склав 320 грам. Друге місце з показником 1730 грам зайняв Михайло Богданович. Бронза дісталася Федору Андрусенко за улов в 1660 грам. Кращі рибалки отримали спеціальні призи від бренду "Первак".

Закінчення вдалої риболовлі зазначили в душевній компанії під домашні закуски і міцні частування від "Первака".

Вся виловлена риба, як і прийнято у спортивній рибалці, була випущена назад у воду.

За підтримки бренду "Первак" Київська федерація планує провести серію турнірів протягом року. Метою змагань буде подальший розвиток і популяризація риболовного спорту як активного дозвілля - кажуть організатори.