Хто такий чемпіон Верняєв: родом з Донецька, 8 медалей і відмова росіянам (ФОТО). Верняєв родом із Донецька.

Хто такий Верняєв?

Показово, що український гімнаст родом з Донецька. Олімпійському чемпіону 22 роки.

Олег Верняєв також є золотим, срібним і тричі бронзовим призером чемпіонату Європи, а у 2014 році став володарем золотої медалі чемпіонату світу.

До слова, Олег Верняєв - перший українець, який став чемпіоном світу зі спортивної гімнастики.

Як запам'ятався на Олімпіаді?

Золото - не перша медаль Олега Верняева, яку він отримав в Ріо. Український гімнаст також здобув срібло в категорії особисте багатоборство.

Зокрема, у гімнаста на Олімпіаді в цьому році були і менш позитивні результати: перекладина - 8-е місце, стрибок через коня - 8-е місце, опорний стрибок - 5-е місце.

Нагадаємо, що Олег Верняєв і раніше брав участь в Олімпійський іграх, які тоді проходили в Лондоні. У той час гімнаст посів 11-те місце в особистому багатоборстві та 4-е - в командному.

Скандали

У Росії обурилися після того, як Олег Верняєв після фіналу в особистому багатоборстві відмовився спілкуватися з російськими журналістами.

Пізніше, український гімнаст опублікував спільну фотографію з росіянином Микитою Нагорним. Спортсмен з Росії підписав знімок так:

- Ми з Олегом Верняевим відповідаємо всім хейтерам.