UkrMedia

Культура і кіно: Що подивитися, почитати та обговорити сьогодні

Огляди нових фільмів, серіалів та книг. Культурні феномени, історії зірок та мистецтво, що надихає, інтригує і допомагає відволіктися від рутини.

Рок група «Мумій Троль» представила відразу два нових кліпу на пісню «Пломбір».
31 грудня 2016, 15:19
Отже, що цікавого подивитися в ці вихідні на ТБ?
31 грудня 2016, 15:18
Зірка «Татусевих дочок» Ліза Арзамасова досі пише листи Дідові Морозу!
31 грудня 2016, 15:09
Красиві привітання з Новим 2017 роком Півня.
31 грудня 2016, 14:03
У суботу, 31 грудня, в ефір вийшов святковий випуск шоу.
31 грудня 2016, 13:49
Глядачі знову побачили кращі номери сезону.
31 грудня 2016, 13:48
Не забудьте привітати свої самих рідних і близьких!
31 грудня 2016, 13:46
У суботу, 31 грудня, в ефір вийде фінальний випуск програми " Орел і Решка. Шопінг.
31 грудня 2016, 13:45
Новий 2017 рік вже на порозі і саме час навчитися визначати, яким він буде.
31 грудня 2016, 13:43
Як зустріти новорічну ніч, щоб 1 січня спогади про неї не стали болючими, як в прямому, так і в переносному значенні?
31 грудня 2016, 13:33
Напередодні Нового року стався ще один радісне і чарівне свято! Україна дізналася ім’я кращого танцюриста 9-го інтернаціонального сезону шоу . Яким був суперфіналу проекту? І хто ж виграв у шоу?
31 грудня 2016, 13:31
Переможець п’ятого сезону шоу «МастерШеф» Євген Клопотенко вирішив спробувати поліпшити систему харчування в українських школах. Його мета - створення нового збірника рецептур, яким можна буде замінити радянський.
31 грудня 2016, 13:05
Якщо хочеться щось поміняти, не поспішайте від  усього відмовлятися, просто наповніть щось нове і свіже
31 грудня 2016, 10:22
Сміх невід’ємна частина нашого життя. І все погодяться, що сміх це однозначно добре. Він з собою несе доброту і радість, він в силах подолати недуги і депресію. Саме їм ви проявляєте свій настрій. Завжди добре коли хтось дарує сміх.
31 грудня 2016, 06:14
Це велике свято одним з головних атрибутів, якого є шампанське. А де шампанське і свято, там завжди мають місце бути тости. Деякі люблять їх вимовляти і знають безліч їх, а інші навпаки трясуться, коли черга доходить до них.
31 грудня 2016, 06:03