Укрмедія новини

перемога

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою перемога. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Федір Ємельяненко нокаутував Чейла Соннена в першому раунді.
Від України виступав 15-річний гімнаст Назар Чепурний.
За цей титул змагалися переможці регіональних конкурсів з 35 країн світу.
Раміль Гаджієв і Карен Чухаджян здобули перемоги в Києві, Арам Фаниян програв.
26-річний ілюзіоніст Шин Лім, чиї фокуси здаються справжнім чаклунством, 19 вересня став переможцем шоу america's Got Talent.
Завершився вечір боксу в Лондоні, головною подією якого став бій Ентоні Джошуа - Олександр Повєткін.
На другий день чемпіонату світу з дзюдо у Баку (Азербайджан) скарбничка збірної України поповнилася другою нагородою.
Головний тренер "Шахтаря" Паулу Фонсека - про матч з "Олександрією" (2:0).
Україна сенсаційно обіграла Іспанію у відборі на ЧС-2019 з баскетболу вдома.
Півзахисник збірної України Олександр Зінченко прокоментував матч проти Словаччини.
Медальна скарбничка збірної України в неділю, 9 вересня, поповнилася трьома нагородами.
Українець Сергій Стаховський став переможцем турніру, який проходив у французькому місті - Кассисе.