Українська спортсменка Анастасія Прозорова завоювала срібло на юнацьких Олімпійських іграх 2018. Рекордне досягнення 17-річної харків'янки з бадмінтону.

У Буенос-Айресі, де зараз проходять юнацькі Олімпійські ігри, було здобуто першу олімпійську медаль в історії українського бадмінтону, інформує Ukr.Media.

17-річна харків'янка Анастасія Прозорова записала на свій рахунок срібну нагороду у змішаних змаганнях. Її партнерами по команді Omega стали представники Норвегії, Новій Зеландії, Фіджі, Таїланду, Тайваню, Франції і В'єтнаму, з якими Анастасія поступилася у фіналі з рахунком 106:110.

Як і вчорашня бронзова медаль стрілка Дмитра Ґонти, нагорода не піде в командний залік української збірної, оскільки була виграна у змішаних змаганнях.

Всього українські спортсмени на юніорської Олімпіаді вже здобули 9 медалей, з яких чотири золоті, повідомляє офіційний сайт НОК України.