Бразилія - Чілі FIFA ЧС-2014 . На божевільній швидкості Бразилія почала матч, зробила кілька спроб до 18 хвилини, на якій Тиснув Луїз зміг забити перший гол. Але через 14 хвилин чилійці змогли відігратися - Алексіс Санчес пробив у дальній кут. З нічийним рахунком 1:1 команди пішли на перерву.

Досить напруженою видалася гра за перше місце в 1/4, за нього 28 червня цілих три години боролися збірні Бразилії та Чилі - нічия в основний час, безрезультатні овертайми і емоційна боротьба в забиванні пенальті. Однак господарі Мундіалю змогли втриматися і продовжать боротьбу в ЧС-2014.

Забити другий гол спробував на 54 хвилині Халк і м'яч навіть залетів у сітку, але радісну мить перервав арбітр, який не тільки не зарахував гол, але і дав жовту картку футболісту за те, що він торкнувся м'яча рукою. До останньої хвилини фанати сподівалися, що хтось заб'є вирішальний гол, щоб уникнути овертайму. Але основний час не визначив кращого, рахунок залишився незмінним 1:1. Командам довелося зіграти додаткові 30 хвилин, але і вони виявилися безрезультатними. Третій і стовідсотковий спосіб визначити переможця - серія пенальті. Напруга не спадала до останнього гола Неймара, який не підвів очікування мільйонів очей, які дивилися і чекали від нього перемоги Бразилії.

До речі, зі стартового свистка, зіграв 72 хвилини Фернандіньо (екс-гравець "Шахтаря"), який зміг відзначитися у попередньому матчі з Камеруном і забити гол. Футболіст посадив на лавку запасного Пауліна, який на нинішньому чемпіонаті світу поки не вражає. У другому овертаймі на поле вийшов ще один екс-гравець "Шахтаря" Вілліан, який проявив себе досить активно у 15-хвилинці, однак "промазав" в серії пенальті. А от "гірника" Бернарда тренер так і не зважився випускати в цьому матчі.

З ким же Бразиля зіграє 4 липня в 1/4 фіналу стане відомо через годину - це буде команда з пари Колумбія-Уругвай. Нагадаємо, що їх зустріч відбудеться 28 червня о 23.00 за українським часом.