Збірна України програла Словаччині у відбірковому матчі Євро-2016. Гра в Києві завершилася з рахунком 0:1

На столичному НСК "Олімпійський" завершився матч першого туру відбірного раунду Євро-2016, в якому збірна України програла команді Словаччини з рахунком 0:1.

Доля гри була вирішена в середині першого тайму. Матч розпочався небезпечними атаками господарів поля, які, як мінімум, двічі повинні були забивати гол у ворота суперника. Словаки зуміли стримати стартовий порив суперника, а в середині тайму перехопили ініціативу і забили гол.

На 17-й хвилині відзначився Роберт Мак. Надалі гості мали перевагу і не реалізували ще кілька моментів.

Навал в кінцівці гри нашої команди успіху не приніс. Гол Андрія П'ятова в доданий арбітром час, на думку судді, був забитий не за правилами. Цей епізод став найбільш спірний в кінцівці матчу.