"Шахтар" обіграв "Дніпро" у півфіналі Кубка України. Завершився перший півфінальний матч між "Дніпром" і "Шахтарем".

У слід за найцікавішим протистоянням "Шахтаря" і "Динамо" в 21-турі чемпіонату України (0: 0) уболівальників чекав ще один супер-матч. В рамках півфіналу Кубка України "Дніпро" зустрічався з "Шахтарем".

Матч пройшов у досить високому темпі, а команди потішили вболівальників великою кількістю гольових моментів. Єдиний гол у матчі був забитий на 45-й хвилині: Гладкий відгукнувся на передачу Дентіньо і в один дотик з 11-и метрів переправив м'яч у ворота Бойка. На 48-й хвилині Євген Селезньов не реалізував пенальті: бездарно форвард "Дніпра" пробив по центру воріт і Пятов, завалившись в кут, ногами зловив м'яч.

На останній хвилині матчу арбітр скасує гол "Дніпра" через офсайд.

"Дніпро" - "Шахтар" 0: 1

Голи: Гладкий 45 '

Склади команд:

"Дніпро": Бойко, Федецький, Дуглас, Гуйє, Матос, Чеберячко (Нікола Калинич 64 '), Канкава, Лучкевич (Павло Ксьонз 46'), Ротань, Коноплянка, Селезньов (Євген Шахов 75 ')

"Шахтар": Пятов, Срна, Кучер, Ракицький, Шевчук, Степаненко, Фернандо (Родрігес Фред 58 '), Тейшейра, Дентіньо (Тайсон 67'), Марлос (Дуглас Коста 72 '), Гладкий

Попередження: Лео Матос 69 '- Степаненко 26', Ракицький 48 ', Кучер 50', Фред 65 '

Півфінальний матч команди проведуть 20-го травня.