Футбол: Севілья перемогла Дніпро і стала кращою в Лізі Європи. У фінальному поєдинку Ліги Європи УЄФА дніпропетровська команда "Дніпро" у напруженій грі поступилася іспанській "Севільї" з конкурентним рахунком 2:3

У фінальному матчі турніру Ліги Європи УЄФА розіграшу 2014-2015 років дніпропетровський Дніпро і іспанська Севілья порадували глядачів результативною грою команди в сумі забили п'ять голів. Удача, однак, в цей день була на боці фаворитів зустрічі, незважаючи на самовіддану гру футболістів української команди. Заповітний кубок везе на батьківщину Севілья, перемігши в столиці Польщі з рахунком 3:2. Таким чином, іспанський клуб виграв Лігу Європи другий раз поспіль.

Вже на 7-й хвилині фіналу Дніпро приголомшив фаворитів швидким голом. Контратаку підопічних Маркевича почав Федецький, який виконав передачу зі своєї половини поля. Нікола підправив м'яч на Матеуса, після чого рвонув вперед у штрафну іспанців. Бразилець незабаром повернув "круглого" хорвату, який потужно пробив воротаря Севільї - 1:0.

Більше двадцяти хвилин фаворити не могли зрівняти рахунок, однак на 28-й хвилині іспанці таки домоглися свого. Після кутового м'яч заметушився у сумбурі у штрафному Дніпра, яким скористався Криховяк - 1:1.

На 31-й хвилині швидкісна контратака іспанців завершилася другим голом у ворота Дніпра. Рейес взрезал філігранним пасом захист супротивника, в результаті чого Бакка вийшов тет-а-тет Бойко, обіграв того і забив у порожні ворота - 1:2. Дніпряни невдало розіграли "поза грою".

Однак за кілька хвилин до свистка на перерву Дніпру вдалося зрівняти рахунок в напруженій грі. Українська команда заробила штрафний більш ніж в двадцяти метрах від воріт, після чого Ротань відмінно перекинув стінку з гравців Севільї в правий від воротаря кут - 2:2.

Іспанці вийшли вперед на 17 хвилин до кінця гри. Витоло вдало скинув м'яч Бакке, який один на один вийшов на Бойка і не схибив, відзначившись сьогодні дублем - 2:3.

За кілька хвилин до фінального свистка змусив похвилюватися Матеус, який в одному з епізодів гри зіткнувся головами з ким-то з іспанців, і незабаром без почуттів звалився на газон. Форварда Дніпра винесли на ношах, і залишок матчу Дніпро догравав вдесятьох. Серія кутових команді Маркевича результату не принесла.

Нагадаємо, раніше "Севілья" виграла другий за значимістю єврокубка в сезонах-2005/2006, 2006/2007 та 2013/2014.

27 травня 2015 р., Варшава, фінальний матч Ліги Європи УЄФА
Севілья (Іспанія) - 3:2 - Дніпро (Україна)

Голи:Калініч, 7 (1:0); Криховяк, 28 (1:1); Бакка, 31 (1:2); Ротань, 44 (2:2); Бакка, 73 (2:3)
Попередження:Канкава, 17; Калинич, 45+2; Безус, 70; Ротань, 75; Матос, 83 - Криховяк, 45+2; Каррісу, 62; Бакка, 74.