Барселона перемогла Ювентус і виграла Лігу чемпіонів. У фіналі Ліги чемпіонів каталонська "Барселона" мала явну перевагу над туринським "Ювентусом", заслужено переміг італійську команду 3:1

У Берліні відбувся головний і останній матч європейського футбольного сезону 2014-2015 років, у якому каталонська "Барселона" перемогла туринський "Ювентус" з рахунком 3:1 і оформила, таким чином, звання найсильнішої на даний момент команди Старого Світу.

Вже в самому дебюті матчу (на 4-й хвилині) Андрес Іньєста знайшов на одинадцятиметровій позначці вільного Івана Ракітіча, який акуратно пробив повз Джанлуїджі Буффона - 1:0. Гра після цього проходила з відчутною перевагою каталонців.

На 55-й хвилині голкіпер "Барселони" зумів відбити потужний удар Карлоса Тевеса, проте м'яч відскочив до Альваро Морате, який свій шанс не упустив - 1:1.

В середині другого тайму іспанська команда спіймала "Ювентус" на контратаці: Буффон відбив удар Ліонеля Мессі з лінії штрафного точно на Луїса Суареса, який холоднокровно "розстріляв порожні ворота - 2:1. На 71-й хвилині забив Неймар, проте суддя за воротами показав, що перед тим, як влетіти у ворота, м'яч від голови потрапив в зап'ясті.

І вже в компенсований час (навіть понад те - на 97-й хвилині зустрічі) все той же Неймар таки встановив остаточний рахунок - 3:1 на користь "Барселони".

Ліга чемпіонів - 2014/15, фінал
Ювентус (Турин, Італія) - 1:3 - Барселона (Барселона, Іспанія)
Голи: Ракітіч, 4 (0:1) - Мората, 55 (1:1) - Суарес, 68 (1:2) - Неймар, 90+7 (1:3)