Євро-2016. Україна-Північна Ірландія. Розбір польотів. Національна команда України практично втрачає шанси на продовження шляху на чемпіонаті Європи

У першому матчі другого туру групи С збірна України, не створивши жодного моменту, програє команді Північної Ірландії з рахунком 0:2.

Матч з перших хвилин виглядав як абсолютно нічийна гра. У першій половині матчу команди не створили жодного моменту біля воріт один одного. Ні Україна, ні Північна Ірландія не перетворювали перманентну позиційну перевагу у гольові моменти. Єдиний запам'ятовується момент першого тайму - жовта картка форварду України Євгену Селезньову на 40-й хвилині матчу.

Україні потрібно було перемагати. Однак у перерві тренер української збірної не зробив жодної заміни, що підсилює атаку. Зате ми отримали гол у свої ворота. На 49-й хвилині після подачі зі штрафного захисник північноірландців з англійського "Вест Бромвіча" Гарет Маколі втік від Хачереді і головою переправив м'яч у сітку воріт.

З цього моменту і до другого голу Північної Ірландії не було нічого. Україна не створила жодного моменту. Не було жодної гострої атаки. Все, що можна було запам'ятати - п'ятихвилинну перерву в матчі на час зливи.
Що ще сказати? Ми програли без моментів. Причому, на 96-й хвилині. Після прострілу пробив Гарет Маколі, а на добиванні м'яча у сітку наших воріт Найл Макгинн. Підсумковий рахунок - 2:0 на користь Північної Ірландії.