"Олександрія" розпочала євросезон із розгромної поразки. Дебютант єврокубків "Олександрія" з рахунком 0:3 зіграв домашній матч у третьому кваліфікаційному етапі Ліги Європи проти хорватського "Хайдука"

На 9 хвилині зустрічі господарі перевірили хорватів ударом із-за меж штрафної – воротар з другої спроби зафіксував м'яч.

Півзахисник "Олександрії" Пономар завдав небезпечного удару з кута штрафного майданчику, але голкіпер "Хайдука" знову вступив у гру.

У дебюті другої 45-хвилинки розіграш кутового завершився взяттям воріт українців – захисник Маріо Чосіч опинився першим на добиванні після удару свого партнера. Після цього господарі активізувалися. Спочатку Пономар при виході на із воротарем переправляв м'яч в дотик, однак страж воріт здійснив сейв. Згодом після удару та рикошету голкіпер Калинич з труднощами перевів м'яч на кутовий.

Під завершення гри Ерцег подвоїв рахунок, замкнувши головою подачу партнера. А на останній хвилині основного часу помилкою захисту "Олександрії" скористався Охандза – 0:3.
Зазначимо, що впродовж зустрічі на трибуні був присутнім президент УПЛ Володимир Генінсон.

Варто відзначити, що найстаршому гравцеві "Хайдука" (захиснику) Хрвоє Мілічу всього лише 27 років.