ЧС-2018: результати матчів 30 червня. Визначилися перші чвертьфіналісти мундіалю.

На чемпіонаті світу з футболу в РФ в суботу, 30 червня, відбулися перші матчі 1/8 фіналу. У Казані і Сочі пройшли два поєдинки, інформує Ukr.Media.

На "Казань Арені" збірні Франції та Аргентини влаштували фантастичний бій, забивши на двох сім голів. Перед трибунами стадіону "Фішт" Уругвай, завдяки дублю неймовірного Кавані, сенсаційно відправив додому Португалію.

Франція – Аргентина 4:3 (1:1, 3:2)

Голи : 1:0 – 13, пенальті Грізманн, 1:1 – 41 Ді Марія, 1:2 – 48 Меркадо, 2:2 – 57 Павар, 3:2 – 64 Мбаппе, 4:2 – 68 Мбаппе, 4:3 – 90 Агуеро.

Франція – Льоріс, Павар, Варан, Умтити, Люка Ернандес, Погба, Канте, Мбаппе (Товен, 89), Грізманн (Фекир, 83), Матюіді (Толиссо, 75), Жиру.

Аргентина – Армані, Меркадо, Отаменді, Рохо (Фасіо, 46), Тальяфико, Перес (Агуеро, 66), Маскерано, Банега, Павон (Меса, 75), Мессі, Ді Марія.

Попередження : Рохо (11), Тальяфико (19), Маскерано (43), Банега (50), Матюіді (72), Павар (73), Отаменді (90), Жиру (90).

Уругвай – Португалія 2:1 (1:0, 1:1)

Голи : 1:0 – 7 Кавані, 1:1 – 55 Пепе, 2:1 – 62 Кавані.

Уругвай – Муслера, Касерес, Хіменес, Годін, Лаксальт, Торрейра, Нандес (Санчес, 81), Весіно, Бентанкур (Родрігес, 63), Кавані (Стуані, 74), Суарес.

Португалія – Руй Патрісіу, Рікарду Перейра, Пепе, Фонте, Геррейру, Бернарду Сілва, Адрієн Сілва (Куарежма, 65), Вільям Карвалью, Жоау Маріу (Фернандеш, 85), Гонсалу Гедеш (Андре Сілва, 74), Роналду.

Попередження : Роналду (90).