«Челсі» зазнав найбільшої поразки у матчі з 1991 року. Вже після першого тайму «Челсі» програвав з рахунком 0:4.

Поразка «Челсі» від «Манчестер Сіті» у матчі 26-го туру англійської Прем'єр-ліги (0:6) стала найбільшою з квітня 1991 року у всіх турнірах. Тоді лондонці програли клубу «Ноттінгем Форест» з рахунком 0:7, інформує Ukr.Media.

Вже після першого тайму «Челсі» програвав з рахунком 0:4. У складі господарів відзначилися Рахім Стерлінг, Ілкай Гюндоган і Серхіо Агуеро. Аргентинський форвард оформив дубль. Після перерви Агуеро з пенальті забив і третій м'яч. Розгром «Челсі» довершив Стерлінг, який оформив дубль.

Після матчу «Манчестер Сіті», набравши 65 балів, вийшов на перше місце у турнірній таблиці Прем'єр-Ліги. «Челсі» (50) опустилася на шосте місце.

«Челсі» виграв лише раз у чотирьох останніх матчах АПЛ. За цей час лондонці поступилися «Манчестер Сіті», «Арсеналу» (0:2) і «Борнмуті» (0:4).