Футболіст простягнув руку, просячи про допомогу, однак через секунду він знімає труси з суперника. Відомий португальський футболіст зняв з суперника труси за те, що він не подав йому руки.

Португальський захисник "Ріу Аве" Фабіу Коентрау під час матчу проти португальської "Бенфіки" (2: 3) при спробі піднятися з газону зняв футбольні труси суперника. Інцидент стався в другому таймі, інформує Ukr.Media.

На 73-й хвилині матчу 31-річний Коентрау впав на газон. Він простягнув руку захиснику "Бенфіки" Андреас Самаріс, просячи про допомогу, щоб піднятися. Однак той проігнорував простягнуту руку, після чого Коентрау, відомий по виступах за мадридський Реал і збірну Португалії, і зачепив шорти суперника.

Грецький легіонер Самаріс відреагував на це усмішкою і не став апелювати до арбітра.