Укрмедія новини

Кубок України

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою кубок україни. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Фінал Кубка України з футболу відбудеться в Харкові на ОСК "Металіст" 17 травня.
Команда Дмитра Михайленка обіграла полтавську "Ворсклу" з мінімальною різницею в рахунку.
Президент футбольного клубу "Полтава" Леонід Соболєв вважає, що керівництво стадіону добре готувало поле до матчу Кубка, проте погодні умови все ж таки завадили провести гру.
Дирекція УПЛ затвердила час початку матчів 1/4 фіналу Кубка України по футболу
Відбулося жеребкування чвертьфіналу Кубка України з футболу.
Двох голів вистачило "Шахтарю", щоб пробитися в 1/4 фіналу Кубка України, хоча "Олександрія" зуміла забити на останніх секундах.
Відбулися три перших матчі 1/8 фіналу Кубка України 2016/17, в яких були зафіксовані досить несподівані результати.
У середу і четвер відбудуться матчі 1/16 фіналу Кубка України сезону 2016-2017.
У середу, 17 серпня, відбудеться жеребкування чергового етапу Кубка України, в якому почнуть свій шлях деякі представники Прем'єр-ліги.
Виконком ФФУ ще повинен затвердити стадіон "Ювілейний" у якості місця проведення матчу.
Мірча Луческу залишив Україну і "Шахтар" . Матч проти луганської "Зорі", перемігши яку "гірники" завоювали Кубок країни, став останнім у 12-річній українській кар'єрі Містера.
Донецький «Шахтар» з рахунком 2:0 переміг луганську «Зорю» та виграв у фіналі Кубку України.
Визначився другий фіналіст розіграшу Кубка України з футболу сезону 2015/16.