Кубок України. "Дніпро" обіграв "Зорю", "Шахтар" зіграв внічию з "Олександрією". У середу, 20 квітня, відбулися перші півфінальні матчі Кубка України 2015/2016.

Вдбулися перші матчі 1/2 фіналу Кубка України. "Олександрія" приймала донецький "Шахтар", а дніпропетровський "Дніпро" зіграв матч з луганською "Зорею".

В Олександрії на стадіоні КСК "Ніка" матч між олександрійцями і "гірниками" розпочався під дощем. З перших хвилин гра була на рівних, в першому таймі м'яч перебував у центрі поля то в однієї, то в іншої команди. На 36-й хвилині Василь Грицук поблизу штрафного пробив з двадцяти п'яти метрів без шансів для П'ятова в "дев'ятку".

У другій половині матчу підопічні на 54-й хвилині підопічні Мірчі Луческу змогли зрівняти рахунок. Дентіньо, після навісу Марлоса, пробив головою - Леванідов відбив прямо на Едуардо, який в упор закотив м'яч у ворота.

"Олександрія" 1-1 "Шахтар"

Голи: 36 'Грицук - 54' Едуардо

Стартові склади команд:

"Олександрія": Леванідов - Микицей, Басов, Шендрик, Чеботаєв - Грицук, Банада - Старенький, Дедечко, Полярус - Куліш.

Запасні: Новак, Леонов, Пономар, Запорожан, Імереков, Есеола, Козак.

"Шахтар": Пятов - Срна, Кривцов, Кучер, Ісмаїлі - Малишев, Коваленко - Марлос, Дентіньо, Тайсон - Феррейра.

Запасні: Каніболоцький, Кобін, Степаненко, Бернард, Ньому, Едуардо, Гладкий.

На початку першого тайму "Дніпро" відкрив рахунок в матчі. Андерсон Піко сильно пробив зі штрафного - голкіпер "Зорі" відбив удар, але на добиванні вдало зіграв Роман Зозуля. В закінчення першої половини матчу Каменюка не реалізував пенальті.

"Дніпро" 1-0 "Зоря"

Голи: 17 'Зозуля

Вилучення: 73 'Любеновіч ( "Зоря")

"Дніпро": Лаштувка - Андерсон Піко, Чигринський, Гуйє, Федецький - Руїс, Шахов, Ротань, Лучкевич - Матеус, Зозуля.

Запасні: Кучер, Адамюк, Сваток, Безус, Гама, Едмар, Політило.

"Зоря": Н. Шевченко - Каменюка, Форстер, Сиваков, Сухоцький - Чайковський, Гордієнко - Тотовіцкій, Ліпартія, Караваєв - Будковський.

Запасні: А. Шевченко, Ярмаш, Чечер, Любенович, Танковскій, Квасов, Безбородько.

Гаттузо дискваліфікований до кінця сезону

Матчі у відповідь 1/2 фіналу Кубка України відбудуться 11 травня (середа), початок матчів - 18: 00.