Укрмедія новини

Ріо-де-Жанейро

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою ріо-де-жанейро. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Протягом 15 вересня українці завоювали 11 медалей: чотири золотих, чотири срібних і три бронзових
Після шостого дня змагань в Ріо українська скарбничка налічує 72 нагороди: 27 золотих, 21 срібну і 24 бронзові медалі.
У шостий день Паралімпійських збірна України завоювала 5 золотих, 2 срібні та 4 бронзові нагороди.
Хакери групи Fancy Bears зламали базу даних Всесвітнього антидопінгового агентства (WADA), яке не пустило російських легкоатлетів на Олімпіаду в Ріо-де-Жанейро,
Українець Ігор Цвєтов став паралімпійським чемпіоном з легкої атлетики на Іграх-2016 в Ріо-де-Жанейро.
У другий день змагань українські паралімпійці вивели збірну на третє місце в загальнонаціональному заліку
Збірна України буде боротися за медалі у 15 видах спорту.
Срібний призер Олімпіади в Ріо з греко-римської боротьби поставив крапку в розмовах про громадянство.
Райана Лохте, американського спортсмена, пограбували в Ріо-де-Жанейро. На плавця напав невідомий з пістолетом, коли він пішов на вечірку разом зі своїми друзями. Про це повідомляє видання Associated Press.
Українська фехтувальниця у поєдинку за третє місце на турнірі шаблісток обіграла француженку Манон Брюне.
Міністра спорту Португалії Тьяго Брандао пограбували під час прогулянки по району Іпанема.
Спортсмен Ігор Радівілов показав четвертий результат в кваліфікації і допоміг всій команді.
Дві українські шаблістки подолали стартовий раунд змагань і зустрінуться між собою.