Україна піднялась на третє місце на Паралімпіаді-2016. У другий день змагань українські паралімпійці вивели збірну на третє місце в загальнонаціональному заліку

У другий день змагань українські паралімпійці вивели збірну на третє місце в загальнонаціональному заліку.

Плавець Євген Богодайко завоював срібло у 50-метрівці вільним стилем, пише 24tv.ua.

Незадовго після нього ще двоє українських плавців потішили своїх вболівальників. Геннадій Бойко встановив світовий рекорд, завоювавши золото у стометрівці на спині в класі S1.

Компанію на п'єдесталі йому склав ще один український паралімпієць Антон Коль.

З чотирма золотими медалями в активі українська збірна піднялась одразу на третю сходинку поточного загальнонаціонального заліку.

Ще одну бронзову медаль в скарбничку команди приніс дзюдоїст Олександр Косінов у ваговій категорії до 81 кілограма.

Пізніше плавчиня Ірина Соцька завоювала бронзову медаль, пропливши 100 метрів на спині.