Укрмедія новини

золота медаль найпопулярніші

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою золота медаль. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Гімнастка Наталя Годунко продала свою медаль за 100 тисяч гривень заради допомоги нашим бійцям
31-річний гімнаст з КНДР Лі Сегван на Олімпіаді в Ріо-де-Жанейро завоював "золото" в опорному стрибку.
У фіналі каное-одинаків на дистанції 200 метрів наш спортсмен першим прийшов до фінішу!
Чемпіонкою у змаганні стрільців стала американка Вірджинія Трешер.
Українець Олег Омельчук тріумфально виступив на етапі Кубку світу з кульової стрільби в Мюнхені. Наш співвітчизник завоював "золото" у стрільбі з пневматичного пістолета на дистанції 10 метрів.
Українські шпажисти здобули "золото" на етапі Кубка світу з фехтування, який проходить в Парижі.
Олег Верняєв та Ігор Радівілов успішно виступили на турнірі у Болгарії.
Українські гімнасти Ігор Радівілов і Олег Верняєв здобули золоті медалі на етапі Кубка світу зі спортивної гімнастики в Болгарії. 23-річний уродженець Маріуполя ідеально виконав опорний стрибок, а 22-річний донеччанин був кращим на брусах.
Українець Ілля Кваша здобув золоту медаль чемпіонату Європи з водних видів спорту, який в ці дні проходить в Лондоні.
Українська чемпіонка Олімпіади-2004 з кульової стрільби Олена Костевич стала переможницею етапу Кубка світу.
Штангістка Ірина Деха поповнила скарбничку збірної України другою золотою нагородою на чемпіонаті Європи-2016 з важкої атлетики, що проходить у Фьорді (Норвегія).
У Лос-Анджелесі завершилися перші змагання олімпійського циклу LA Lights 2016, в яких українка Ганна Різатдінова виграла 5 золотих медалей у п*ятьох видах програми з художньої