Новини України

Кубок України

Останні події за темою кубок україни, ключові українські новини та основні події в країнах світу.

Кубок України-2019: визначилися дата і час початку 1\4 футбольних матчів
21 Березня 2019 08:08
Визначилися дата і час проведення чвертьфінальних матчів Кубка України-2019 з футболу.
У зв'язку з виборами президента України, УПЛ перенесе матчі чемпіонату і Кубка України
16 Березня 2019 19:23
Клуби УПЛ підтримали перенесення матчів чемпіонату і Кубка України під час президентських виборів.
"Черкаських Мавп" дискваліфікували з Кубка України з баскетболу
10 Січня 2019 15:44
Сьогодні, 9 січня, Директорат Чемпіонату України розглянув і прийняв рішення щодо скарги «Київ-Баскет».
Підсумки: у Києві завершився всеукраїнський аматорський турнір ММА
21 Листопада 2018 02:00
Підсумки першого Кубку України з ММА серед любителів, у лідерах - Черкаська область.
Кубок України: стали відомі всі учасники 1/4 фіналу
1 Листопада 2018 10:03
Визначилися чвертьфіналісти Кубка України з футболу сезону-2018/19.
Як Паулу Фонсека прокоментував перемогу Шахтаря в Кубку України
10 Травня 2018 22:27
Головний тренер донецького Шахтаря прокоментував перемогу в Кубку України, а також розповів про своїх планах на майбутнє.
Поразка Динамо. Воротар з таким досвідом, як у Бойка, не має права пропускати такі м'ячі - Хацкевич
10 Травня 2018 22:14
Головний тренер київського Динамо прокоментував поразку від Шахтаря у фіналі Кубка України.
Фінал з футболу 2017/18: "Шахтар" - володар Кубка України 2017/18
9 Травня 2018 22:52
На "Дніпро-Арені" відбувся фінал Кубка України з футболу 2017/18, який розіграли "Динамо" і "Шахтар".
Динамо без проблем обіграло Дніпро-1 і вийшов у фінал Кубка України
18 Квітня 2018 23:45
Підопічні Олександра Хацкевича без особливих зусиль здобули перемогу над дніпрянами у півфінальному матчі національного кубка (4:1).
Шахтар переміг Маріуполь і вийшов у фінал Кубка України
18 Квітня 2018 23:33
"Гірники" легко і невимушено обіграли Маріуполь і здобули путівку у фінал національного кубка.
Визначилися всі півфіналісти Кубка України
29 Листопада 2017 22:50
Останнім у 1/2 фіналу пробився донецький "Шахтар".
Шахтар розгромив Верес у чвертьфіналі Кубка України
29 Листопада 2017 22:19
В чвертьфіналі Кубка України зустрілися команди, які в чемпіонаті посідають перше та третє місця. Впевнену перемогу в Харкові здобули "гірники" – 4:0.