Новини України

Кубок України

Це місце, де ми розповідаємо оригінальні новини за темою кубок україни. Ми намагаємося знайти їх для вас 24/7. Кожен день ми публікуємо щось цікаве.

Олександр Хацкевич привітав Шахтар з чемпіонством і пояснив чому Динамо програло
Головний тренер Динамо Олександр Хацкевич розповів, чому його команда програла боротьбу за чемпіонство.
23 Травня 2019 13:42
Шахтар у фіналі обіграв Інгулець і завоював Кубок України
Шахтар у фіналі Кубка України з футболу обіграв Інгулець.
16 Травня 2019 09:17
"Шахтар — Інгулець": ФФУ призначила арбітра на фінал Кубка України
Київський арбітр відсудить фінал Кубка України "Інгулець" — "Шахтар".
13 Травня 2019 22:19
Президент Інгульця: Всі розуміють, що, якщо обіграємо Шахтар – будемо в Лізі Європи
Президент Інгульця Олександр Поворознюк поділився очікуваннями від фінального матчу Кубка України, в якому його команда зіграє з Шахтарем.
3 Травня 2019 09:36
Шахтар обіграв Дніпро-1 і вийшов у фінал Кубка України
Донецький "Шахтар" зумів дотиснути Дніпро-1 на останніх хвилинах і пройти у фінал Кубка України.
18 Квітня 2019 16:21
Інгулець обіграв Зорю і зіграє у фіналі Кубка України
В Петровому завершився півфінальний матч Кубка України між Інгульцем та Зорею.
18 Квітня 2019 08:54
Кубок України. Де і коли дивитися футбольний матч "Дніпро-1" — "Шахтар"
Поєдинок відбудеться на Дніпро-Арені".
17 Квітня 2019 07:35
ФФУ дала дозвіл на проведення матчу Кубка України на стадіоні Інгулець
Півфінал Кубка України Інгулець — Зоря відбудеться в Петровому.
15 Квітня 2019 21:22
Кубок України. Результати жеребкування півфіналів футбольних матчів
Шахтар і Зоря в півфіналі Кубка зіграють проти команд з Першої ліги.
8 Квітня 2019 22:02
Кубок України. Визначилися всі півфіналісти футбольних матчів
Вчора відбулися чвертьфінальні матчі футбольного Кубка України.
8 Квітня 2019 09:07
Кубок України. Шахтар у серії пенальті переміг Динамо
Серія пенальті на матчі 1/4 Кубка України з двома вилученнями.
7 Квітня 2019 22:26
Кубок України-2019: визначилися дата і час початку 1/4 футбольних матчів
Визначилися дата і час проведення чвертьфінальних матчів Кубка України-2019 з футболу.
21 Березня 2019 08:08
У зв'язку з виборами президента України, УПЛ перенесе матчі чемпіонату і Кубка України
Клуби УПЛ підтримали перенесення матчів чемпіонату і Кубка України під час президентських виборів.
16 Березня 2019 19:23
"Черкаських Мавп" дискваліфікували з Кубка України з баскетболу
Сьогодні, 9 січня, Директорат Чемпіонату України розглянув і прийняв рішення щодо скарги «Київ-Баскет».
10 Січня 2019 15:44
Підсумки: у Києві завершився всеукраїнський аматорський турнір ММА
Підсумки першого Кубку України з ММА серед любителів, у лідерах - Черкаська область.
21 Листопада 2018 02:00