Шахтар обіграв Дніпро-1 і вийшов у фінал Кубка України. Донецький "Шахтар" зумів дотиснути Дніпро-1 на останніх хвилинах і пройти у фінал Кубка України.

Матч для обох колективів став дуже складним і енерговитратним. Коли здавалося, що справа йде до овертайму, забив Шахтар. Дентіньо зумів завершити подачу з правого флангу від Соломона точним ударом головою — 0:1, інформує Ukr.Media.

Добив господарів все той же Соломон, вірніше його активні дії в атаці. Вдаривши по воротах він потрапив у Антоніо, від якого м'яч відправився в дальній кут — 0:2.

Шахтар проходить у фінал національного Кубка, де його вже чекає сенсаційний першоліговий Інгулець.

Фінал у Запоріжжі буде дев'ятим поспіль для «гірників», у шести з яких вони святкували перемогу.