Шахтар у фіналі обіграв Інгулець і завоював Кубок України. Шахтар у фіналі Кубка України з футболу обіграв Інгулець.

15 травня, в Запоріжжі на стадіоні "Славутич-Арена" відбувся фінальний поєдинок Кубка України з футболу-2019 Шахтар — Інгулець. Результатом зустрічі стала перемога Гірників, які в рекордний 13-й раз стали володарями КУ, інформує Ukr.Media.

Шахтар 4:0 Інгулець

Голи: Тете 28', 39', Мораес 45+1', Манор Соломон 64'

Попередження: Коваленко 47', Велінгтон Нем 89' — Лупашко 45+1', Клименко 57'

Склади команд:

"Шахтар": Шевченко, Болбат, Кривцов, Матвієнко, Ізмаїл, Патрік, Маркос, Тітці (Велінгтон Ньому 72'), Коваленко (Манор Соломон 61'), Тайсон, Мораес (Кайоде 61').

Інгулець : Ситников, Запорожець, Клименко, Мишуренко (Січінава 34'), Коваленко (Кучеренко 66'), Павлов, Балан, Щедрий (Козак 83'), Ковальов, Лупашко, Синьогуб.

Таким чином, Шахтар виграв Кубок України в 4-й раз поспіль (усього 13 перемог в турнірі).