Еквадор виграв у Гондурасу в матчі ЧС-2014. Гра в Куритибі завершилася з рахунком 2:1.

Гра в Куритибі завершилася з рахунком 2:1.

У Куритибі завершився матч другого туру групового етапу чемпіонату світу з футболу, в якому збірна Еквадору виграла у Гондурасу з рахунком 2:1.

На початку гри команда Гондурасу мала невелику перевагу, а на 31-й хвилині Карло Костлі відкрив рахунок, забивши перший гол збірній Гондурасу за два останніх чемпіонати світу. Вже через 3 хвилини Эннер Валенсія замкнув простріл партнера по команді, зрівнявши рахунок.

У другому таймі команди грали у відкритий гострий футбол. Результат гри вирішив епізод на 64-й хвилині, коли Валенсія зробив дубль і приніс своїй команді перемогу.

Таким чином, у турнірній таблиці групи Е після двох турів лідирує команда Франції, на рахунку якої 6 очок. По 3 бали в Еквадору та Швейцарії, а у Гондурасу 0 балів. Тим не менш, ситуація в групі настільки заплутана, що ще жодна команда не втратила шансів на вихід в плей-офф, а французи також не забезпечили собі місце в 1/8 фіналу.