Голландія обіграла Чилі з рахунком 2-0 . 23 червня на Чемпіонаті світу в Бразилії були зіграні останні матчі групового етапу в групі С. Збірні Нідерландів і Чилі вирішили для себе всі завдання ще перед цією зустріччю.

Сьогодні йшла боротьба не за вихід, а за 1 місце в групі. Голландія виявилася сильнішою і здобула перемогу з рахунком 2-0. Як і в матчі Австралія-Іспанія, обидва тренери вирішили не грати повністю основним складом.

Перший тайм для обох команд склався порівняно рівним. Невелика позиційна перевага відчувалася на стороні номінальних господарів.

На 23 хвилині перший небезпечний момент був у Чилі. Але Гутьєрес після подачі кутового не реалізував свій момент - йому вдалося виграти боротьбу на другому поверсі, але м'яч пройшов на кілька сантиметрів вище поперечини.

На 40й хвилині Голландія відповіла своїм небезпечним моментом. Прорвався у штрафний Роббен, але пробив трохи повз ворота. На перерву команди пішли з рівним рахунком 0-0.

У другій половині гри голландцям все ж вдалося відкрити рахунок, але лише на 77 хвилині. Після подачі з флангу Фер точним ударом головою відправив м'яч у сітку.

До кінця матчу чилійці намагалися створити кілька небезпечних моментів, але удача була на стороні Голландії. Вже в компенсований арбітром час Мемфіс Роби подвоїв перевагу своєї команди і відправив м'яч у правий кут. Зустріч завершилася з рахунком 2-0, Голландія виходить з першого місця, Чилі з другого. Іспанія та Австралія їдуть додому.