Алжир - Росія - 1:1. Важко сказати, яка ще група потрібна Росії, щоб все-таки вийти з неї. Здавалося, легше вже неможливо придумати. Але і тут Росія зганьбилася...

У принципі, команда Капелло виглядала непогано. Гравці добре взаємодіяли, толково переміщалися, якийсь час навіть тримали хорошу швидкість. І рахунок відкрили швидко (нехай і в результаті провалу центру оборони Алжиру). І могли ще забити. Здавалося - обов'язково заб'ють. І після перерви одразу було кілька яскравих атак. Чого вартий хоча б забійний момент з участю Самедова на початку другого тайму!

А Алжир - ну, що Алжир? Чесно робив свою нелегку справу. Намагався комбінувати. Виходило не блискуче. Більше небезпеки таїли стандарти і верхові подачі. Зрештою, саме одна з них виявилася щасливою: Слимани скористався промахом Акінфєєва і чомусь без перешкод відправив м'яч у сітку.

Часу, щоб відігратися, у Росії залишалося предостатньо. Але справа вже зовсім не йшло, і з кожною хвилиною підопічні Капелло виглядали все гірше. На фінальний штурм їх просто не вистачило. І Алжир уперше у своїй історії вийшов до плей-офф чемпіонату світу.